You are here
Home > Travel > Vynese vás k modravým výšinám

Vynese vás k modravým výšinám

Už od dětských let zvedáme zrak k obloze, když zahlédneme letadlo nebo vrtulník. Touha létat je nám vlastní a snažíme se splnit si sen z dětských let. Při letu letadlem, ale nikdy nemůžete prožít tu nádhernou volnost a cítit šimrání vánku na tvářích. Taková zkušenost vás čeká jen při letu balonem. Zkuste, jaký je to pocit být na chvíli součástí vzdušného prostoru.

Vystoupejte nad rušné silnice

Netradiční odpoledne začne už při startu, kdy uvidíte profesionální práci při přípravě balonu. Dozvíte se řadu zajímavých skutečností a pak už vás čeká jen poklidné stoupání nad ruch velkoměsta a nad zaprášené ulice. Při pohledu shora ale dostanou pohádkové kouzlo a jsou najednou milé, vlídné a plné romantických zákoutí a krásných městských domů. Klid a volnost vzdušného prostoru vás zcela pohltí a naplní vás radostí a štěstím. Horizont se bude ztrácet za zvlněnými kopci a z vaší mysli odplavou všechny starosti a nervozita z pracovních úkolů.

Vzduchoplavba s nádhernými výhledy

Let balonem není jen o nádherném zážitku z pohybu v oblacích. Je to i o krásném výhledu a o prohlídce přírodních i historických skvostů z úhlu pohledu, co nemůže zažít každý. Let balónem Karlštejn vám ukáže hradní komplex tak, jak jej zobrazují nejkrásnější pohlednice a při cestě vás čeká i modravá hladina oblíbeného lomu Velká Amerika.

Létání stojí méně, než si myslíte

Dříve opravdu platilo, že let balónem byla velmi nákladná záležitost a zážitek si mohla dovolit jen malá hrstka vyvolených. Díky oblibě komerčních vyhlídkových letů, ale postupně cena služby klesla na velmi příjemnou částku. Cena letu balónem je dnes nižší, než když si půjdete koupit nový kousek oblečení nebo obuvi. Proto není proč otálet. Výjimečný zážitek můžete darovat i vašim blízkým a společně strávit pohádkové odpoledne.

nov

Napsat komentář

Top