You are here
Home > Life > Dělejte radost druhým

Dělejte radost druhým

V životě je potřeba dělat radost nejen sobě, ale i druhým. Právě blížící se Vánoce jsou ideální příležitostí na to, abychom někoho potěšili. A nemusíme nutně čekat až do Štědrého dne. Adventní dobu můžeme našim blízkým zpříjemnit a zkrátit adventním kalendářem, ať už koupeným nebo vlastnoručně vyrobeným.  Nemyslete si, že jen děti jej ocení, dospělí, kteří si myslí, že už adventní kalendář nikdy mít nebudou z něj budou mít možná ještě větší radost.

Zážitkové dárky v různých cenových kategoriích

Zatímco oni se radují, vy můžete nenápadně shánět tipy na dárky, protože těch není nikdy dost. Pokud jste nedávali pozor na nepatrné náznaky v průběhu celého roku, pak budete muset nenápadně začít pátrat, jaký dárek by komu udělal radost. K těm nejtěžším úkolům patří vybrat vhodný vánoční dárek pro manžela. Z nepřeberného množství různých druhů dárků vystupují do popředí zejména zážitkové dárky. Nemusíte se bát, že takový vánoční dárek zruinuje vaši pokladnu. Zážitkový dárek nemusí být nutně v řádu tisíci korun. Zajímavé zážitkové dárky se dají sehnat i v levnější cenové relaci. Můžete například darovat relaxační masáž hlavy spojenou se zábalem zad a rukou. Pokud vás ale cenové limity netrápí, pak se nemusíte držet při zdi a můžete darovat let vrtulníkem na pozici pilota, jízdu v Lamborghini nebo akrobatický let s letadlem Bulldog. Zajímavým dárkem je také některá z týmových aktivit. Pokud víte, že váš muž tráví rád čas nejen s vámi, ale také se svými přáteli, pak mu můžete darovat například paintball nebo únikovou hru.

Uspořádejte nezapomenutelný vánoční večírek

Tyto adrenalinové zážitky vhodné pro více osob jsou také oblíbenou zábavou v rámci teambuildingových akcí. Firma na zážitky vám dokáže připravit firemní večírek přesně podle vašich požadavků, tak aby odpovídal zaměření vaší společnosti. Více podrobností se dozvíte na stránkách www.firmanazazitky.cz/blog/firemni-zazitky-zabava-na-firemni-vecirky. Pro vaše zaměstnance tak budou tyto Vánoce jedinečné, protože budou moci více poznat nejen své kolegy ale i sebe. 

nov

Napsat komentář

Top