You are here
Home > Bydlení > Konference na jedničku! Jak to zvládnout?

Konference na jedničku! Jak to zvládnout?

Čeká vás organizování konference? Podívejte se na tipy, se kterými nic nezapomenete, a váš event bude skvěle vyladěný a dokonalý! 

Konferenční prostory vybírejte dopředu

Není nic horšího než nechat vše na poslední chvíli. Pouze pokud si zajistíte pronájem místa pro konferenci včas, můžete se spolehnout, že budete mít konferenční prostory na jedničku. Vždy berte v potaz počet lidí, se kterými se setkáte, a podle toho zvolte kapacitu prostor. 

Ozvučení je základ úspěchu

Čeká vás konference v Praze? Vyberte si prostor, který bude odpovídat počtu lidí na vašem eventu. Jedině tak si zajistíte i odpovídající techniku, která se hodí pro jednotlivé prostory. Samozřejmostí by měla být možnost využít dataprojektor, flipchart, ozvučení s mikrofonem nebo tlumočnické kabiny. 

Ubytování pro účastníky

Vždy je dobré zajistit vhodné ubytování pro všechny účastníky konference, na které vám skutečně záleží. V případě, že zvolíte konferenční prostory přímo v hotelu, máte vše vyřešeno. 

Jídlo? Bez něj se neobejdete. 

Základ úspěšné konference jsou její spokojení účastníci. A to půjde bez dobrého cateringu jen stěží. Takže si vždy dobře zjistěte, zda vaše konferenční prostory nabízejí možnost organizovat coffe breaky, obědy nebo večeře – a to jak formou menu, tak švédských stolů. 

C:\Stahujeme\ekompetence.cz_hotelbelvedereprague_cz_01.jpg

Zábava by nebyla? 

Každá konference jednou skončí. A je čas na zábavu! Že jste s tímto bodem v programu nepočítali? Chyba! Nejlepší je zvolit konferenci v místě, kde to máte za zábavou jen kousíček. Po skončení eventu vás přímo z konferenčních prostor uvnitř hotelu mohou odvést hotelové taxíky, a zábava ve víru velkoměsta může začít! 

Konference pod vaším vedením bude jistě skvělá a dokonalá. Už se těšíte na feedbacky spokojených účastníků? Konference v Praze, to je top!

Náš tip: Dbejte na to, aby v konferenční místnosti byl kvalitní nábytek, nikdo netouží sedět deset hodin na nepohodlné židli.

nov

Napsat komentář

Top