You are here
Home > Life > Pohodlí a kvalita především

Pohodlí a kvalita především

Při práci se každý chce cítit co nejlépe. Nezáleží na tom, jakou práci zrovna vykonáváte, jestli se věnujete zdravotnictví, potravinářskému průmyslu, anebo třeba wellness. Společnost ,,Total Protect“ nabízí pracovní oděvy, které jsou navrženay tak, abyste se v nich cítili co nejlépe. Do našeho širokého sortimentu patří například zdravotní obuv Scholl, zdravotní obuv Santé, kuchařské rondony, pracovní oděvy Dickies a spousta dalšího. Dickies je známá světova značka leadra lékařských uniforem. Oblečení pro lékařské profese je s antimikrobiální technologií a voděodolnou úpravou. Pokud máte problémy s nadměrným pocením, díky našim oděvům bude pro vás tento problém minulostí.

Funkčnost v hlavní roli

Antimikrobiální technologie CERTAINTY slouží k minimalizaci růstu bakterií, jaké můžete denně při vykonávání vaší profese potkávat. Tato technologie má navíc ještě jednu kladnou vlastnost a tou je, že prakticky ničí zápach potu. Oděvy a uniformy z řady CERTAINTY jsou také vybaveny touto technologií a ještě navíc jsou odolné vůči tekutinám. Při navrhování jednotlivých funkčních oděvů výrobce nezapomněl ani na to, aby byly moderního střihu, kvalitního materiálu a mohly se pyšnit originálními prvky a detaily, jež nelze přehlédnout. Neváhejte a nakupujte značkové pánské zdravotní pantoflepracovní oděvy do kuchyně, jako například kuchařské rondony a to vše za překvapivě nízkou cenu.

Když práce baví

Aby vás práce bavila, musíte se samozřejmě cítit co nejpohodlněji. S námi se vám to stoprocentně podaří. Určitě vás potěší i zajímavé prvky v podobě dvojitých kapes na pracovních oděvech Dickies, skryté kroužky na klíče, spony ve tvary písmene D a další detaily. Mimo funkčních pracovních oděvů Dickies a obuvi pro zdravotníky máme třeba dětský program, nebo pracovní doplňky v podobě jednorázových rukavic a jiných pracovních pomůcek. Máte jedinečnou příležitost poznat nás, jako spolehlivého partnera firem ze všech pracovních odvětví. Provozujeme taktéž e-shop, kde si na své přijdou pracovníci ve strojírenství, nebo stavebnictví. Těšíme se na váš nákup!

nov

Napsat komentář

Top