You are here
Home > Life > Holinky plné vkusu, elegance i hravosti

Holinky plné vkusu, elegance i hravosti

Boty nemusí být jenom hezké nebo praktické, některé mohou snoubit obojí. Hitem deštivých dní jsou módní holinky, ve kterých můžete vyrazit bez obav, že byste měli mokro v botách. Chřipkové období je zrádné a nastuzené nohy představují jenom krůček od bolavého krku, horečky a ucpaného nosu. Holinky jsou tedy spásou pro každého, kdo chce vypadat dobře, ale přitom si uchovat svoje zdraví bez zbytečných kompromisů. V holinkách nemusíte vypadat jako rybář na lovu nebo jako kdybyste je ukradli dítěte z dětského tábora. Nyní se vám mohou představit v šik stylové podobě, která je doslova k nerozeznání od klasických bot, které byste jinak nosila. Určitě ještě neházejte holinky přes palubu, dokud se neseznámíte s jejich novou podobou.

Nízké a vkusné

Holinky s nízkým rantlem jsou opravdu elegantní. Vypadají jako klasická uzavřená dámská botka s podpatkem, přičemž jediný rozdíl spočívá v použitém materiálu. Do těchhle bot se vám voda z kaluže jen tak nedostane a to aniž byste ztratila punc vytříbenosti. Dámské nízké holinky černé nebo jiné neutrální barvy jsou vhodným doplňkem ke vkusně zvolenému outfitu alá sako a černé kalhoty. Snadno si je lze vzít na nohy, když jdete na nákup, do práce, do školy, na rande nebo za kamarádkami. A nikdo nic nepozná.

Koukejte, já mám holinky

Jelikož ale holinky v poslední době představují opravdu módní doplněk, nemusíte se stydět ani na ně vyloženě poukázat. Aby si každý hned všimnul, že na nohou máte holinky, podívejte se buď po vyšších holinkách s ukončením pod koleny, nebo alespoň v polovině lýtek, popřípadě po výraznější barvě. K dostání jsou dnes holinky i s roztomilými detaily, jako jsou gumové mašle nebo vázání. Samozřejmostí jsou různé varianty barev nebo vzorů, jako jsou třeba puntíky, zvířátka nebo proužky. A pokud chcete opravdu sklidit obdiv všech, zkuste si koupit holinky od Armaniho nebo značky Michael Kors.

nov

Napsat komentář

Top