You are here
Home > Móda > V jakém spodním prádle bodují muži u opačného pohlaví?

V jakém spodním prádle bodují muži u opačného pohlaví?

Ženy si s výběrem spodního prádla nemusí lámat hlavu. Průměrný muž považuje za sexy takřka všechny střihy, takže je úplně jedno, v čem se mu jeho drahá polovička předvede. Ale co když se chce ve spodcích líbit on jí? Pokud jste se rozhodli, že dáte vale svým sněhobílým slipům, za které by se nemusel stydět ani Homer Simpson, a hledáte za ně reprezentativní náhradu, nepřestávejte číst. Dozvíte se, jak na pánské spodní prádlo pohlíží dámy.

Ženy milují značky a luxus

Samozřejmě jsou mnohem důležitější části outfitu, ale je to právě vhodně zvolené spodní prádlo, díky kterému muži zabodují v intimnějších chvílích. V krajním případě může rozhodnout o tom, zda románek proběhne, nebo vášeň nekompromisně uhasí.

Pánové by si proto měli uvědomit, že trenky s potiskem vánočního soba či podobně veselého motivu na první rande rozhodně nepatří. Mnohem lepší volbou jsou spodky s logem některé významné oděvní značky. Ať už si nakonec vyberte CK, Diesel, nebo třeba pánské spodní prádlo Tommy Hilfiger, u něžného pohlaví stoprocentně zabodujete.

Na trenýrky pozor, vybírejte je důkladně

Spousta mužů preferuje pohodlí, které jim bez jakýchkoliv kompromisů nabízí trenýrky. V případě tohoto typu spodního prádla však buďte nanejvýše obezřetní a dejte si záležet na výběru. Zbavte se starých a vytahaných kousků a pořiďte si stylovky, za které byste se nestyděli ani na módní přehlídce. A samozřejmě dbejte na správnou velikost – příliš velké trenky se vám pod těsnějšími kalhotami nepěkně zmuchlají. Dobrou volbou jsou české trenýrky Styx.

Dámy si potrpí na boxerky

Boxerky představují pomyslný mezistupeň slipů a trenýrek. Možná jste jim ještě nedali šanci, ale vězte, že se u ženského publika těší zdaleka největší oblibě. Jsou pohodlné a dobře kopírují postavu, neškrtí, neshrnují se a většinou vypadají elegantně.

A kde se po značkovém spodním prádle poohlédnout? Seženete ho i z pohodlí domova na trenyrkarna.cz.

nov

Napsat komentář

Top