You are here
Home > Life > Kam pro tip na dárek?

Kam pro tip na dárek?

Blíží se výročí seznámení s Vaším partnerem a ráda byste ho mile překvapila milým dárkem? Vyberte si z dárků pro muže na webovém portále Firmy na zážitky některý z gastronomických zážitků a pozvěte jej na romantickou večeři či vynikající oběd.

Romantické chvíle můžete strávit na večeři ve dvou v indické restauraci Zátiší. Tato restaurace jako jediná se umístila hned patnáctkrát v Maurerově výběru Top deseti restaurací. Delikatesní menu pro Vás připraví věhlasný indický kuchař Mahavir Kanswai ve speciální peci zvané tandoor. Chuťové pohárky si smlsnou na jemně kořených jídlech. Další možností je pochutnání si na rozmanitých pochoutkách připravených ze sushi. Jako král s královnou si budete připadat při konzumaci degustačního menu pro dva v zámecké restauraci v Praze. Pokud patříte k lidem, kteří se nezaleknou žádného dobrodružství a adrenalinu, pak se rozhodně nebudete nudit při hraní únikové hry The Chamber nebo paintballu. Možností, jak strávit váš společný den, je nespočet. Nudy se tedy rozhodně obávat nemusíte.

Jaký dárek letos pod stromeček?

Již nyní koncem srpna si můžete udělat představu o tom, co komu pořídíte pod vánoční stromeček. Firma na zážitky Vám poskytne řadu cenných typů www.firmanazazitky.cz/darky-k-vanocum/, takže nakupování vánočních dárků se pro Vás konečně letos nestane strašákem jako předchozí adventní čas. Netradiční vánoční dárky mohou mít letos podobu gastronomických zážitků, luxusních wellness služeb či pořádné dávky adrenalinu. Dárkový poukaz na eurovíkend pro dva, vám umožní prožít zamilovanou dovolenou v některých z evropských měst. Díky vánočním dárkům od Firmy na zážitky budete letos originální.

nov

Napsat komentář

Top