You are here
Home > Life > Alergici sází na Vincentku – pomáhá zvládnout alergickou rýmu

Alergici sází na Vincentku – pomáhá zvládnout alergickou rýmu

Vincentka je distribuována v lahvích prakticky beze změny. Výjimkou je odfiltrování železa, které by jinak zapříčinilo zakalení balené vody. Vincentka v lahvích má dvouletou záruku. Při správném skladování bez přístupu světla se její účinky ani po letech nesnižují.

Vincentka
Vincentka

Vincentka se při každém z onemocnění dýchacích cest aplikuje určitým preferovaným způsobem. Vincentku NASALIS a plastovou konvičku je nejlepší použít při dutinách. Aplikace Vincentky ve spreji je vhodná do nosu, případně do krku. Kloktání Vincentky přímo ze skleničky nebo z láhve je dobré na hrtan a horní část průdušnice. Aplikace vdechováním speciálními inhalátory je ideální na dolní cesty dýchací, kam se nedá dopravit předchozími způsoby. Vaření Vincentky v odkrytém hrnci v kuchyni, či její vdechování z vyvíječe páry, je také vhodnou formou inhalace. Dobře působí na horní i dolní cesty dýchací, i dutiny napařování pod ručníkem nad Vincentkou, protože i zahřátí samotnou párou má pozitivní účinky a to rozšiřování cév, jejich prokrvení a také pomáhá zbavit se studených hlenů.
Využití Vincentky je široké. Velmi vhodná je na choroby žaludku, ale i na úpravu žaludeční kyseliny po nadměrném požívání mastných jídel a alkoholických nápojů. Kvůli obsahu solí by měli být opatrní lidé s onemocněním ledvin a jater. Ve Vincentce, se kromě léčby akutních onemocnění, můžeme i koupat, což probíhá v Lázních Luhačovice, a. s. Minerální lázně zde pomáhají celkově organismu při pohybových onemocněních, ale i při atopických ekzémech, kožních problémech.

 

Vincentka je 100% přírodní produkt, který je prověřen staletími a stal se osvědčeným lékem našich babiček. Vincentka díky svému výjimečnému složení nastartuje váš imunitní systém. Společnost Vincentka vyvinula i celou řadu výrobků založených na silném koncentrátu Vincentky. Tento koncentrát je zapracován do pastilek, které pomáhají při onemocněních krku, angínách, ale i ztrátě hlasu. Vincentka je i součástí zubních past a kosmetických výrobků – najdete ji v hydratačním krému či hydratačním spreji. Minerální voda Vincentka dokáže také díky svému jedinečnému složení doplnit v lidském těle tolik potřebný jód nezbytný pro správný vývoj organismu. Vincentka je přírodním zdrojem jódu, tak vysoký obsah jódu nemají ani mořské ryby. Pro denní dávku jódu potřebujete jen jeden doušek Vincentky denně. Pokud si tedy občas dáte Vincentku, máte o hladinu jódu postaráno.

 

Více informací je na www.vincentka.cz.

 

Napsat komentář

Top