You are here
Home > Móda > Zahradní party – jak se obléknout na zahradní party?

Zahradní party – jak se obléknout na zahradní party?

Léto je ideálním obdobím pro přesunutí rodinných setkání, společenských akcí a všech večírků z prostor bytů, domů, restaurací a banketních sálů na čerstvý vzduch. Zahradní party jsou nejen příležitostí vychutnat si lahodné grilované pokrmy, které jsou po většinu roku nedostupné, ale také příležitostí zvolit o něco méně formální, ale přesto špičkové stylizace, které dokonale zapadnou do idylické, uvolněné atmosféry party uprostřed přírody.

Pohodlí především

Zahradní slavnosti nejsou tou nejlepší příležitostí pro volbu klasických jehlových podpatků, plesových šatů nebo dokonce těch trochu elegantnějších koktejlových stylizací. Na takových setkáních je přece nejdůležitější pohodlí, volnost pohybu a neformální styl, který také podporuje bezpečnost v každé situaci. Měkký trávník, otevřený gril nebo švédské stoly s občerstvením jsou faktory, které ovlivňují, který outfit se bude hodit a který prostě nebude fungovat.

Skvělou volbou právě pro takové příležitosti jsou dámské letní šaty v délce mini nebo midi, které zajistí plné pohodlí a volnost pohybu v každé situaci. Délka maxi může být problematická, zejména pokud se jedná o vzdušné, splývavé šaty, které se mohou při lehkém větru zamotávat, omezovat v pohybu a nepříjemně vlát. Mnohem lépe budou fungovat přiléhavé mini šaty se sportovním, plisovaným spodním dílem, romantické, vrstvené a vzdušné midi šaty se silnějšími ramínky a také vždy pohodlné úpletové šaty.

Pohodlně a stylově? Je to možné!

Letní zahradní party je příležitostí k experimentování s různými kombinacemi, vzory a texturami. Pokud se rozhodnete pro klasické, tlumené, jednobarevné pletené mini nebo midi šaty, skvělou volbou pro vrchní část bude vypasované sako v kontrastní barvě nebo kožená krátká bunda, která dodá stylizaci trochu rockerského stylu. Když je zkombinujete s jednoduchými balerínami nebo lodičkami na „kačence“ a kabelkou s tenkým řetízkem, bude celý look vypadat dokonale.

Pokud se rozhodnete pro vzorované letní dámské šaty ve stylu boho, hippie nebo dokonce etno, můžete sáhnout po topu v téměř jakémkoli stylu. Klasická a nesmrtelná kožená bunda se skvěle hodí ke každému střihu. Pokud jsou na výběr šaty odstřižené pod prsy, krátké bolerko nebo svetr s asymetrickou přední částí, bude kožená bunda nahoře tou správnou volbou. Na druhou stranu všechna krátká saka a stylizované pánskou módou topy oversize se skvěle hodí k šatům ve sportovním stylu nebo k těm s trapézovým a plisovaným spodním dílem.

Když hledáte svůj styl pro garden party, je vhodné zvolit kontrasty pro sezónu 2022 a nepřehánět to s veselými vzory. Hladké jednobarevné šaty Vám dávají naprostou volnost při výběru svršku, který může být buď hladký, nebo výrazně vzorovaný. Na druhou stranu geometrické nebo květinové vzory by měly být doplněny svršky, které stylizaci nedominují, ale zdůrazňují půvab hlavního prvku, samotných šatů.

nov

Napsat komentář

Top