You are here
Home > Zprávy > Unikátní firemní akce na barokním statku zaručeně sklidí úspěch

Unikátní firemní akce na barokním statku zaručeně sklidí úspěch

Unikátní firemní akce 

Poloha barokního statku Benice je naprosto jedinečná, stejně jaké šíře možností, které nabízí pro veřejnost a milovníky koní. Statek s hřebčínem leží v srdci Evropy, nedaleko Prahy, Konopiště a Slapské přehrady, okolí je nádherné a varianty trávení volného času široké. Proč je statek v Benicích ideální nejen pro milovníky koní, ale i pro firemní akce, svatby, workshopy a rodinné oslavy?

Firemní akce

Firemní akce v hřebčíně s fantastickým zázemím

Firemní akce na samotě. Uprostřed pastvin s rozlohou okolo 60 hektarů statek předurčuje pro trávení času v přírodě, koňském sedle, v kočáře, sportování a pořádání společenských akcí. Kapacita parkování je obrovská, problémem nejsou ani akce pro stovky lidí, na své si zde přijdou dospělí i děti, nic vás neomezuje a personál je vám k dispozici, aby splnil vaše přání. Možná by vás ani nenapadlo, že zde mají i soukromé registrované letiště pro malá letadla. Ubytování je možné v jedenácti stylově zařízených pokojích.

Soukromý chov kladrubských běloušů

Překrásný barokní statek dříve patřil například Albrechtovi z Valdštejna a jeho posledním majitelem byl František Ferdinand d’Este. Do roku 1918 byl součástí konopišťského panství. Dnes je v soukromých rukou a jen vzkvétá. Roku 1990 zde byl založen soukromý chov starokladrubského bělouše, dnes je Favory největším privátním hřebčínem zabývajícím se chovem kladrubských koní na světě!

Firemní akce

Soukromé i firemní akce s bohatým programem

Firemní akce nebo svatba v Benicích má styl, šmrnc a nepostrádá romantiku. Ať už jste milovníci koní nebo máte před těmito zvířaty velký respekt, určitě se vám zde bude líbit. Uspořádat lze program s koňmi i bez nich. Pro děti je zde minizoo, v tomto hřebčínu totiž nejsou koně rozhodně jedinými chovanými zvířaty. Hostina v historickém špejcharu nebo na nádvoří? Není problém. Zážitkové hry venku, fotografování ve stylovém prostředí a s koňmi, soutěže, sportování, jízda kočárem, výlety v koňském sedle, kurzy jezdectví, to vše a mnohem více si můžete užít během svatby, rodinné akce nebo firemní akce. Zajímavý program spojený s přírodou a českým národním plemenem koní jistě každého nadchne.

 

Napsat komentář

Top