You are here
Home > Zprávy > DRFG investice i sponzorování hokeje

DRFG investice i sponzorování hokeje

Společnost DRFG má poměrně pestré portfolio svých aktivit. Vydává vlastní dluhopisy a především se zaměřuje na investice do oblastí financí, nemovitostí, energetiky a zdravotnictví a telekomunikací. Buduje síť lékáren, nakupuje teplárny na biomasu a pomáhá mladým lidem získávat praxi na reálných zakázkách při studiu, díky čemuž pak získají snáze zaměstnání po úspěšném ukončení studií.

DRFG a Kometa Brno

Jedním z počinů společnosti DRFG je sponzorství hokejového týmu HC Kometa Brno. Spolu se změnou sponzora došlo i ke změně názvu hokejové haly na DRFG Aréna. Za společností DRFG stojí David Rusňák, brněnský podnikatel, který se mimo jiné živil také jako číšník. Postupně se dostal k zajímavým projektům a založil společnost DRFG, která se zabývá zajímavými investicemi. V plánu je také úprava brněnského výstaviště.

drfg

Ve společnosti pracují desítky stálých zaměstnanců, ve firmách, které společnost postupem času nakoupila, pracují další stovky lidí. Firma vytváří nové pracovní příležitosti, investuje do mnoha zajímavých projektů. Plánem společnosti je vytvořit větší síť poskytovatelů internetu. David Rusňák založil společnost v roce 2011. Jím spravovaný majetek se znásobil několikrát a nyní má hodnotu tří miliard.

DRFG je zajímavou firmou, která se snaží investovat a rozšiřovat své investiční portfolio například v oblastí financí. Díky spolupráci s mnoha zajímavými lidmi dosahují skvělých výsledků a daří se jim ve všech oblastech podnikání. Některé projekty nakupují za účelem dalšího prodeje, další dotahují do konce a vylepšují. Vytvářejí síť poskytovatelů internetu pro Brno a jižní Moravu, plánují výstavbu dalších tepláren na biomasu a mnoho dalších projektů.

Napsat komentář

Top