You are here
Home > News > Televize: Show Jana Krause

Televize: Show Jana Krause

Již od roku 2010 vysílá Televize Prima oblíbený pořad Show Jana Krause, který každou středu (dříve pátek) sledují statisíce lidí. Talk show tohoto typu s Janem Krausem ale televizní diváci znají déle.

Show Jana Krause přecházel pořad České televize „Uvolněte se, prosím“, který byl vysílán od roku 2004. Velmi rychle získal mezi televizními diváky velkou oblibu: především díky dobrému výběru hostů a neotřelému humoru Jana Krause. Do roku 2010 se odvysílalo více než sto dílů, nicméně pořad skončil kvůli sporům s Radou České televize: šlo o to, že televizní vedení mu nedávalo velký prostor například pro výběr štábu a spolupracovníků.

show-972762__340

Velmi brzy poté, hned po letních prázdninách, ale na televizi Prima začal Kraus vysílat svůj nový pořad Show Jana Krause.

Už samotná znělka tohoto pořadu vás zaujme, Jan Kras v ní jeden svým autem Prahou a dorazí do divadla Archa, kde se setká s uklízečkou v níž se, díky filmařskému triku, promění. Když Jan Kraus přijde k divákům, začne glosovat aktuální politickou situaci. Poté se ohlíží za uplynulým týdnem, kdy zmiňuje bizarní titulky českých i světových médií. A poté již nastane hlavní část talk show. Pozváni jsou vždy tři hosté, dva z nich jsou známí lidé – slavní herci, zpěváci, politici, modelky, podnikatelé, vědci či lékaři a třetím hostem je zajímavý člověk „z lidu“, zpravidla se jedná o kuriózní osoby nebo lidi podnikající v nějakém podivném oboru.

Už Česká televize vysílala „Krause“ každý páteční večer, televize Prima na tuto tradici navázala. Na podzim 2014 se ale rozhodla, že pořad začne vysílat ve středu, což jí ale později divácky uškodilo.

Pokud pořad v televizi nestihnete, nezoufejte, Show má také svůj webový archiv na youtube.com. Pořad je tam vždy v samostatných videích podle hosta.

Prima, každou středu ve 21.35

Napsat komentář

Top