You are here
Home > Bydlení > Automaty espresso vám nabídnou kvalitní kávu

Automaty espresso vám nabídnou kvalitní kávu

Už nemusíme utrácet peníze za kávu v kavárně od baristy. S Aktuálněmáte jistotu, že za pár minut vyrobí kvalitní a chutný nápoj. Můžete je mít doma či v kanceláři, nezaberou mnoho místa, příprava je velmi rychlá.

Které automaty espresso si vybrat?

Nabídka automatů poskytujících lahodnou kávu je celá řada.  Automaty espresso v té záplavě produktů není jednoduché vybrat. Záleží kolik jste ochotni do přístroje investovat a co od něj očekáváte.  S levnější variantou automatu počítejte s menším počtem funkcí, kratší životností a méně kvalitním nápojem. S dražší variantou automatu získáte kvalitní kávu v nahřívaném šálku nebo napěněné mléko, lepší servis.

Automaty espresso poskytuje také nápojová ambulance. Stačí si vybrat z celé řady automatů ten nejlepší pro vaše potřeby.

Jaké mají automaty espresso funkce?

Základem dobrého espressa je, že je připraveno v přístroji, který má tlak 9 barů. V nabídce prodejců naleznete automaty espresso s rozsahem od 2 – 19 barů. Počítejte však s tím, že čím nižší má přístroj tlak, tím je káva méně kvalitní a chutná. Chcete-li kávu jako z kavárny, je dobré si skutečně za přístroj připlatit. Espresso se používá jako základ pro další druhy káv. S kapslemi si zvládnete vyrobit latté, kapučíno a další.


Můžete si vybrat přístroj pákový nebo automatický, který se stará prakticky o vše sám, stačí, když do něj vložíte kapsle. Přístroj má nabídnout i dostatečné množství kávy. Vhodné je přečíst si před nákupem recenze o konkrétním výrobku. Automaty na espresso jsou oblíbené pro přípravu kávy doma či v kanceláři. S automatickým přístrojem zvládnete přípravu za pár minut. Pákové přístroje je potřeba částečně ovládat. Výsledná chuť espressa poté závisí také na kvalitě použité kávy. Automaty espresso je potřeba řádně opečovávat, aby jste vždy získali lahodnou kávu.

Specialisté na kávu –Aktuálně

Napsat komentář

Top