You are here
Home > Poradna > Pro venkovní voliéry ani terária nemusíte chodit do zverimexu

Pro venkovní voliéry ani terária nemusíte chodit do zverimexu

Doba karanténní nás donutila k jednomu kroku, a sice k pořízení domácího mazlíčka. A i když jsme národem pejskařů a kočkomilů, ve skutečnosti se zájem strhl o zcela jiné druhy zvířat. V potaz se totiž nyní bere i fakt, že se svět navrátí do normálu a najednou na domácí mazlíčky nebude tolik času. A tak se pozornost upíná především na terarijní zvířata nebo papoušky, jež nevyžadují tak velkou míru pozornosti. Co ale potřebují ke svému spokojenému životu je ideální obydlí, pro které ale nemusíte chodit do zverimexu.

Ne vždycky se navíc stane, že v nejbližší prodejně chovatelských potřeb najdete ideální obydlí pro svého nového společníka. Abyste se vyhnuli obcházení dalších deseti poboček, postavte si venkovní voliéru nebo terárium doma, a to podle jednoduchého návodu.

Stavebnice pro dospělé

Existují totiž stavebnice Aluhobby, které nejsou určené dětem, nýbrž dospělým. Pokud patříte k lidem, kteří by si nejraději všechno vyrobili svépomocí, pak je tato cesta pro vás tou nejlepší. Obydlí pro svého milovaného domácího mazlíčka totiž můžete vybudovat prakticky za jedno odpoledne. Stavebnice se skládá z hliníkových profilů a několika dalších součástek, které s pomocí přehledného návodu hravě dáte do kupy.

Stavebnice Aluhobby bude ideálním zaplněním volného večera. A bude navíc opravdu užitečným zaplněním, nebude to jen ztráta času. Ptačí klece i terária pro hady nebo pavouky disponují kvalitou i dlouhou životností.

Vraťte se zpátky do dětských let

Dalo by se říct, že mluvíme o pomyslné vstupence do dětských let. Právě tehdy to bylo naposled, co jsme si stavili z kostek nejrůznější budovy, parkoviště nebo hrady a zámky pro panenky Barbie. A jelikož se o stavění stavebnic dá hovořit jako o činnosti, která člověka navíc uklidní, v dnešní době bychom jí měli zaplnit volné chvíle.

nov

Napsat komentář

Top