You are here
Home > Zprávy > Pohlcení virtuální realitou

Pohlcení virtuální realitou

Většina z nás zcela jistě už slyšela termín – virtuální realita, zkráceně VR. V současné době se jedná o celosvětový fenomén. Virtuální svět vás dokáže nepochybně pohltit a obklopit, přičemž zažijete jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Moderní technologie nabízejí neuvěřitelné možnosti, proto si je většina z nás může pořídit přímo do obývacího pokoje a užívat si jich naplno a dosyta.

VR brýle

Hitem jsou virtuální brýle pro sledování videí

V dnešní době je VR využívána především pro zábavné účely a ke stažení najdete nepřeberné množství různých her, videí, aplikací, které vás dokáží plně vtáhnout do svého světa. Pokud si pořídíte virtuální brýle, můžete sledovat opravdu cokoli. Např. 360° je hitem virtuální reality, kdy VR brýle zajistí, že můžete sledovat rozmanitá videa, poté stačí otáčet je hlavou. Vše co potřebujete je vložit telefon do VR brýlí. A pak už se můžete nechat vtáhnout do děje, stát se například vesmírným kovbojem v nějaké hře nebo pilotem Formule 1.

virtuální realita

Fenomén budoucnosti

Ovládání je přitom také velice jednoduché. Budoucnost VR však není v pouhém hraní a zábavě. Nabízí se různé virtuální prohlídky vzdálených míst a muzejních sbírek, ve virtuální realitě tvoří i inovativní umělci, případně lze využít aplikace jako StreetView. VR je fenoménem budoucnosti. Při sledování videí s pomocí VR brýlí, můžete sledovat videa jen pootočením hlavy, dívat se na všechny světové strany a sledovat tak přesně to, co vás zajímá. K dokonalému zážitku z virtuální reality si sami určíte, na co se chcete dívat a co je vám příjemné, ať už sledování různých videí až po horory. Nyní vám nic tak nebrání v tom, vychutnat si úplný audiovizuální zážitek. Zkuste tedy VR brýle a objevujte zajímavosti ve virtuálním světě.

Napsat komentář

Top