You are here
Home > Zdraví > Kvalitní vychlazená voda do kanceláří zvýší komfort na pracovišti

Kvalitní vychlazená voda do kanceláří zvýší komfort na pracovišti

K základnímu standardu na většině pracovišť už dnes patří zdroj pitné vody. Většinou se jedná o automat, který se buďto plní barely s vodou, nebo se do něj voda přivádí z veřejné vodovodní sítě. Proč si nenačepovat vodu přímo z kohoutku? Obsahuje chlor a další přísady, a i když je vlastně nezávadná, měla by se ideálně nechat chvíli odstát. Také nemusí mít ideální teplotu a není to příliš elegantní varianta, zejména, chcete-li vodu nabídnout někomu dalšímu. Jenže jaký automat pořídit? Ideálně takový, který vypadá pěkně, nespotřebuje příliš elektřiny a nabídne nám všechno, co od něj očekáváme.

voda

Proč pít vodu

Voda do kanceláří z automatu ION od Aktuálně splňuje všechna potřebná kritéria a skvěle chutná. Automaty na kávu, horkou čokoládu nebo limonády dnes vídáme všude poměrně běžně, ale ty na vodu by také neměly chybět. Navíc čistá voda je základem pitného režimu a slazené nápoje by měly být spíše pochutinou nebo ozvláštněním. Mnohdy obsahují různé konzervanty, barviva nebo umělá sladidla a našemu tělu moc neprospívají. Pít bychom měli i minerální vody, ale ne výhradně a nezapomínat na obyčejnou vodu.

Reprezentativní automat na vodu

Skvělý nápojový servis a Aktuálně potěší každého firemního pracovníka. A když budete mít jednání nebo hosty, určitě bude vypadat skvěle, když jim načepujete vodu z luxusně vypadajícího automatu. V létě oceníte vodu vychlazenou na ideální teplotu, ať už perlivou či neperlivou, v chladném počasí se určitě rádi zahřejete čajem, stačí si načepovat horkou vodu a vložit sáček s čajem nebo sítko s čajovou sypanou směsí a vmžiku budete mít lahodný horký nápoj.

Nižší spotřeba elektřiny

Automat ION nespotřebuje moc elektřiny, dokonce až o 75 procent méně než konkurenční přístroje. Filtry je potřeba měnit, ale nemusíte na to myslet sami, ION vás sám upozorní a výměna trvá pár vteřin. Uvažujete-li o automatu na vodu, dá se koupit nebo pronajmout, podle vašich požadavků.

Napsat komentář

Top