You are here
Home > Nezařazené > Poskytněte svému tělu pohodlí na kvalitním křesle do kanceláře

Poskytněte svému tělu pohodlí na kvalitním křesle do kanceláře

Trávíte spoustu času sezením u počítače, či u kancelářského stolu? Pokud ano, pak jistě víte, jak je důležité mít k sezení skutečně kvalitní křeslo do kanceláře. Víte ale jistě, že ho opravdu máte? To se dá zjistit velmi jednoduše. Jestliže se vracíte z práce s bolestmi zad, potom Vaše křeslo asi nebude to pravé a měli byste uvažovat o pořízení něčeho kvalitnějšího. A jak ho poznáte? Musí splňovat několik základních požadavků.

Velmi důležitý je anatomický tvar sedáku i opěrky zad. Dostatečná šířka nám umožňuje rozložit Váhu a nezpůsobovat si otlaky v určitých oblastech. Výhodou křesel do kanceláře je také to, že se většinou dají snadno polohovat. Sedák by měl být výškově nastavitelný, neboť poloha nohou udává polohu celému našemu tělu. Samozřejmostí by měli být také nastavitelné opěrky rukou, díky kterým můžete předcházet bolestem krční páteře a paží. Pokud jde křeslo otáčet, usnadní Vám to pohyb kolem kancelářského stolu. Pokud je kancelářské křeslo vybavené také odpružením, brání to v prudkém nárazu při dosedu, který je pro naše záda nezdraví. Pokus chcete předcházet bolestem zad, zřejmě je načase pořídit si křeslo do kanceláře, které bude splňovat všechny výše zmíněné požadavky.

Výhody pro každého zákazníka

Máme pro Vás velmi širokou nabídku kancelářských židlí a křesel, a dalšího kancelářského vybavení. Nákup u nás Vám přináší různé výhody:

  • Široký výběr
  • Dopravu zdarma
  • Záruku 7 let
  • Zboží skladem – rychlé dodání
  • Skvělé ceny

Ačkoliv je již tak naše zboží velmi cenově dostupné, přinášíme našim zákazníkům ještě mnoho slevových akcí, jako je například oblíbená 1+1 zdarma. Jsme důkazem toho, že i velmi kvalitní zboží se dá pořídit za skutečně skvělé ceny.

Dopřejte si kvalitní a pohodlné sezení. Budete se tak moci na svou práci mnohem lépe soustředit.

 

Napsat komentář

Top