You are here
Home > Nezařazené > Personalistka.cz je cestou k novému zaměstnání

Personalistka.cz je cestou k novému zaměstnání

Nový personální portál Personalistka.cz. Při hledání nového zaměstnání jistě narazíte na velké množství nabídek práce. Někdy je opravdu těžké vyznat se v nich, rozlišit, která je důvěryhodná, která ne. Lidé často ve stresu odpovídají na desítky pracovních příležitostí a pak vlastně neví, kam již životopis poslali, kam ne a nemají v tom žádný přehled. Dejte svému hledání nové práce řád, tím proces zefektivníte a výsledek bude jistější.

Kam se obrátit?

Na Personalistka.cz. Informace o pracovních příležitostech vám začne nejspíše nabízet jako první pracovní úřad, jste-li na něm nahlášení. Ten ovšem nehledá práce snů, jde mu o to, aby vám našel jakoukoliv práci, kterou zvládnete vykonat. Proto byste mohli skončit na pozici s minimální mzdou i přes to, že máte dvě vysoké školy, třeba ekonomické, a to je škoda.

Personalistka.cz
Personalistka.cz

Pokud se tedy nechcete spoléhat na pracovní úřad a nechat osud v rukou úředníků, jděte svému štěstí vstříc sami. Zaprvé, můžete se pokusit obejít vaše vyhlídnuté společnosti, zda nehledají někoho do týmu. Někdy nemusí být veřejně rozvěšené letáky o tom, že hledají zaměstnance. Mnoho firem vám tak může říci, že kolegu hledají a poradí, co máte dál udělat.

Tip pro vás – Při obcházení firem osobně mějte s sebou vždy dostatek životopisů, které tam rovnou můžete zanechat na personálním oddělení.

Obraťte se na profesionály Personalistka.cz

Na trhu nabídek práce se za vás může porozhlížet i někdo jiný, než úředníci. Vložit se do rukou profesionálů znamená, že se obrátíte na pracovní web. Personální agentury vám na základě vašeho životopisu a vašich žádostí a připomínek najde co nejlepší pozici, kterou byste sami mohli přehlédnout, nebo byste se k ní ani jinak nedostali.

Podíváte-li se na však web Personalistka.cz, zjistíte, že mezi nabídkami práce, kterých je momentálně přes šest tisíc, což není jistě málo, můžete sami přehledně najít to, co hledáte, a zdarma. Sami si můžete nastavit obor, vzdělání, zkrátka vše potřebné a projít si výsledek, tedy to, co vám systém vybere na základě vašich údajů a preferencí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

GoldBach.cz

Brilante.cz

Dveře-Praha.cz

4 thoughts on “Personalistka.cz je cestou k novému zaměstnání

Napsat komentář

Top