You are here
Home > Money > Business > Investiční skupina DRFG sponzoruje brněnský hokej

Investiční skupina DRFG sponzoruje brněnský hokej

Společnost DRFG se pyšní pestrým portfoliem svých podnikatelských a investičních aktivit. Jednou z nejzajímavějších je sponzorování hokejového klubu Kometa Brno. Změna sponzora znamená také změnu názvu hokejové haly na DRFG Aréna. V plánu je také její rekonstrukce, kterou bude rovněž financovat DRFG. Společnost vlastní David Rusňák, ambiciózní podnikatel, který se zabývá řadou dalších zajímavých investic.

Investiční skupina DRFG

Investiční skupina DRFG vznikla v roce 2011. Zabývá se investicemi v oborech jako jsou zdravotnictví, financí, nemovitostí a realit, telekomunikací a energetiky. Dalším významným počinem je budování sítě Lékáren Na zdraví se kterými se má společnost v plánu stát trojkou na trhu, koupě tepláren na biomasu nebo podpora mladých studentů, kteří získají praxi na reálných zakázkách. Lékáren by mělo být po celé ČR do konce roku 2016 16 a za čtyři roky by měly dosáhnout obratu okolo jedné miliardy. Do rozvoje sítě hodlá společnost investovat 300 milionů korun.

Společnost  zaměstnává desítky zaměstnanců, ve firmách, které nakoupila, jsou zaměstnány další stovky lidí. DRFG je velice zajímavá společnost, která se zabývá investicemi do nákupu a pronájmu nemovitostí, komerční a administrativních budov, spolupracuje s obchodními řetězci.

drfg

Mnoho projektů nakupuje za účelem dalšího prodeje, další za účelem rozšíření svého portfolia. Budují například sítě internetového poskytovatele, investují do finančních produktů, vydávají dluhopisy, apod. V současné době je hodnota majetku společnosti okolo tří miliard korun. Společnost plánuje úpravu brněnského výstaviště a mnoho dalších projektů.

Investiční skupina DRFG investuje mimo jiné do nákupu větrných a vodních elektráren, zakoupila například zakázkové krejčovství Galard a mnoho dalších firem.

 

 

Napsat komentář

Top