You are here
Home > Bydlení > Párty stany! Bez nich se neobjede žádná oslava ani akce

Párty stany! Bez nich se neobjede žádná oslava ani akce

Právě v zimě se moc těšíme na letní dny a radovánky s nimi spojené. Češi si zamilovali grilovací párty. Velice rádi se po práci scházejí na své zahradě, popíjejí dobré pití a pojídají pokrmy upravené na grilu. Pohoda na výbornou, dokud nezačne pršet nebo silně pálit slunce. Tyto starosti můžete hodit za hlavu, díky jednomu praktickému řešení – párty stany. Tento úžasný výrobek můžete kdekoliv a v jakýkoliv den a čas využít. Výběr je ohromný, co se týče barev a tvarů. Nejpoužívanější výrobky na větší akce jsou párty stany 3 x 6 m, které nabízí dostatek komfortu – estetický doplněk vaší party.

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany
Párty stany

Párty stany! Nůžková nebo klasická konstrukce?

Jaký je v tom rozdíl? Trh povětšinou nabízí tyto dvě varianty, kde se každá liší systémem stavby. Klasické párty stany – k dispozici máte obyčejné tyče, které se musí vzájemně propojit do sebe. Tímto způsobem vytvoříte konstrukci a poté na ni nasadíte plachtu. Nůžkové stany se přirovnávají k harmonice. Jednoduchým pohybem je roztáhnete na čtyřech stranách a konstrukce stojí. Stejně jednoduchá je i demontáž nůžkových stanů. Párty stany nůžkového typu jsou na sestrojení jednodušší, ale musíte počítat s vyšší pořizovací cenou. Lze si pořídit i stany, jež se ukotvují kotvícími lany, ideální do míst, kde pravidelně fouká silný vítr.

Párty stany! Budeme objednávat

Kde? Tam kde to žije, tam, kde zdobí hlavní stranu internetového obchodu zlatý certifikát Heureka, oceněno zákazníky. Párty stany a jiné produkty, které se pohybují ve vyšší cenové relaci, doporučujeme nakupovat v zákazníky ověřených eshopech. Mezi takové řadíme spolehlivý internetový obchod t-zbozi.cz, kde nabízejí párty stany ve velkém výběru a za rozumné ceny. V tomto e-obchodě naleznete veškeré vybavení pro váš domov.

Doporučujeme i zahradní dekorace vhodné na každou zahradu!

 

 

 

 

Napsat komentář

Top