You are here
Home > Bydlení > Jsme moderní..a co moderní bydlení?

Jsme moderní..a co moderní bydlení?

Toužíte po novém domě? Obraťte se na nás. Jsme orientováni na moderní stavebnictví a naše rodinné domy jsou symbolem vysoké technologie, energetické úspornosti a vysokého komfortu bydlení rodin s dětmi i jednotlivců. V námi postaveném domě získáte gsm bránu jež propojí vaší domácnost s mobilem či notebookem a vy ji jednoduše ovládáte třeba z práce.

Moderní bydlení
Moderní bydlení

Nabízíme zajímavé řešení….

S námi můžete získat mnoho výhod a také inteligentní dům. Není to jen naše toužebné přání, ale vaše realita. Díky technologickému pokroku je váš dům plně automatizovaný s naším centrálním systémem. Systém InHome váš dům zabezpečí a informuje vás o všem co se děje, ať jste kdekoliv. Nejdůležitější je propracované ovládání tepelné techniky, které vám zajistí maximální snížení nákladů na vytápění.

Ušetříme vám čas i peníze..

Díky solárnímu ohřevu užitkové vody, ovládání tepelné techniky a využití technologií suchého zdění vám pomůžeme snížit náklady na vytápění, váš dům bude ekologický. Na vaše přání do domu nainstalujeme centrální vysavač, který nevíří prach, zbaví vaší domácnost prachu a pylu. Nemusíte vysavač tahat z patra do patra. Ten centrální se o vše postará a vy máte čas na zábavu.

Se snížením energetických ztrát pomáhá rekuperace při které dochází k řízené výměně tepla které je znovu v domě či bytě využíváno. To je moderní bydlení.

S námi získáte dům, jež má roční spotřebu 51-97 kW/m2. Nízkoenergetický izolační systém je dokonale propracovaný. Dejte nám zelenou a my vám dáme úsporné, ekologické a moderní bydlení. Do svého nového domu se budete těšit. V případě potřeby vám rovněž zajistíme financování nákupu pozemku i stavby celého domu. Stavíme domy v souladu s přírodou i s moderním designem. Vyberte si  místo, kde chcete žít a vše ostatní nechte na nás.

 

Napsat komentář

Top