You are here
Home > Zprávy > Na jakou spolehlivou personální agenturu se obrátit

Na jakou spolehlivou personální agenturu se obrátit

Nezaměstnanost je u nás poměrně vysoká a sehnat odpovídající práci, která vyhovuje naší odbornosti a bude nás naplňovat, nemusí být vůbec snadné. V dnešní době je více možností, jak hledat efektivně uplatnění na trhu práce.  Velkou roli hraje internet, to nelze popřít. Už dávno nemusíte osobně obcházet jednotlivé firmy a ptát se, zda nemají volné místo, posílat klasické dopisy s životopisem nebo procházet inzerci v novinách. Dnes se to dělá poněkud jinak, i když základní princip zůstává stejný- být aktivní a věnovat hledání práce tolik času, jak je jen možné. Věděli jste, že vám může pomoci personální agentura, a to dokonce zdarma?

Personální agentura Žirafa.cz
Personální agentura Žirafa.cz

Jaké jsou dnes možnosti hledání práce

Pokud přijdete o práci, bývá prvním krokem zaevidovat se na Úřadu práce. Další kroky jsou stejné, jako když práci zatím máte, ale poohlížet se po jiné. Čeká vás prohlížení nabídek v internetové inzerci a na různých pracovních portálech, bývá dobré poptat se svých známých a „rozhodit sítě“. Určitě není od věci aktivně samostatně oslovit firmy a poslat jim svůj životopis. A dalším krokem, který bychom v moderní době neměli opomenout, je využít služby personální agentury. K těm inovativním se svěžím přístupem patří Žirafa.cz.

Spolupráce s personální agenturou Žirafa.cz

Činností personální agentury je hledat volná místa uchazečům a zaměstnance firmám. Důležitý je individuální přístup ke každému klientovi, aby byla větší šance najít mu práci, ve které bude spokojený. Jak na to? Je to velmi jednoduché. Stačí vyplnit formulář na webu této agentury, ve kterém uvedete vše potřebné, přiložíte co nejkvalitněji sestavený životopis a nahrajete svou fotografii. Vše probíhá online a je zdarma. Vy se už pak můžete jen těšit, že se personální agentuře podaří najít volné pracovní pozice, pro které jste jako stvoření.
Personální agentura Žirafa.cz

Napsat komentář

Top