You are here
Home > Zprávy > Brigáda není jen pro studenty

Brigáda není jen pro studenty

Je tu čas léta, čas brigád. Skoro každý student si rád vydělá nějakou tu korunu  na svoje letní radovánky. Brigáda však již dávno není pouze doménou studentů, stále častěji ji ochotně využívají lidé, kteří se třeba zrovna ocitli bez stálého zaměstnání. A spousta firem si toho všimla a hledá tak pracovníky na jednorázové, krátkodobé i dlouhodobé práce. Jedním z nejsnadnějších způsobu, jak vhodnou brigádu jednoduše najít, je oslovení personální agentury. Jak ale poznat solidního partnera a nenaletět? Zkuste Žirafa.cz, nebo jen čtěte dále.

brigáda

Osobitý přístup

Žirafa.cz je personální agenturou orientovanou na klienta. I při zprostředkování brigády je potřeba mít seriózního partnera, se kterým můžete jednat férově. Brigáda u Žirafa.cz je především pozitivní motivací. Díky rozsáhlé sítí poboček po celém Česku, a spolupráci se zkušenými personalisty ze všech krajů, dokáže najít práci pro všechny a všude. Ať už jste studentem nebo člověkem, který je momentálně bez zaměstnání, vyzkoušejte Žirafu a budete příjemně překvapeni.

Benefity pro brigádníky? Samozřejmě!

Žirafa.cz s vámi jedná fér a vždy na rovinu, ale tím to vlastně pouze začíná. Po nástupu do práce můžete čerpat i další výhody, které rozhodně nejsou obvyklé. Nejedná se jen o nadstandardní finanční ohodnocení a pozitivní přístup k celé věci. Žirafa.cz vám v případě vašich dobrých pracovních výsledků nabízí různé motivační bonusy a prémie. Pracovníci ze Žirafa.cz totiž věří, že pozitivní motivace je přesně tím, co zajistí oběma stranám spokojenost. Pokud je brigáda mimo vaše bydliště a budete za ní muset dojíždět, nabídne vám dokonce možnost příspěvků na dopravu. Bonusem, který se opravdu vyplatí je potom pojištění hmotné odpovědnosti, které vám zaručí klidné spaní i v případě, když ve svém zaměstnání způsobíte nějakou drobnou nehodu. Zkuste přes léto brigádu a podívejte se na aktuální nabídku na webu www.nejlepsibrigady.cz.

Napsat komentář

Top