You are here
Home > Money > Když je potřeba si půjčit

Když je potřeba si půjčit

Peněz na rozdávání má mezi našinci jen skutečně málo lidí. Mnohem více je jejich pravých opaků, tedy těch, kdo mívají přinejmenším čas od času hluboko do kapsy. A zatímco ti prvně zmínění svou finanční situaci nijak extra řešit nemusí, ti druzí ano.

A pokud někdo hledá řešení finančních potíží, může nejednou dospět k poznání, že je nebankovní americká hypotéka právě tím nejideálnějším řešením.

Jenom si vezměte, jakými přednostmi tato oplývá:

  • Nemusí se u ní platit vůbec žádné poplatky předem, nikdo se tak nemusí obávat toho, že by se dostal z pověstného deště pod okap. Tedy že by musel vysázet na dřevo posledních pár korun, načež by se mu mohli vysmát, že někomu takovému nic nedají.
  • Nemusí se tu panikařit při uvědomění si toho, že žadatel není zrovna ideální, že nemá nikterak vysoké příjmy, dobře vypadající daňové přiznání, prostě že dokáže stoprocentně přesvědčit o své schopnosti sehnat peníze na splátky.
  • Netřeba se bát ani toho, že člověka odmítnou kvůli nějakému záznamu v bankovním nebo nebankovním registru dlužníků. U některých poskytovatelů tento záznam sice žadatele diskredituje, tady ale nikoliv.
  • Nemusí tu vadit ani jiné nesplacené závazky nebo dokonce exekuce, jež lze právě touto hypotékou vyrovnat a sprovodit tak ze světa.
  • Zažádání tu není nikterak složité, nevyžaduje žádné stohy různých potvrzení a dalších dokumentů. Stačí tu v podstatě jenom vyplnit formulář na webu nebankovní společnosti, zaslat jí požadované snímky nemovitosti, jež se u hypotéky dává do zástavy, a je to.
  • Půjčka se schvaluje do 24 hodin, člověk tak záhy ví, zda a kolik dostane.
  • Po následném podpisu smlouvy jsou peníze – až 70 % odhadní ceny oné zastavené nemovitosti – rychle převedeny na žadatelův účet a lze je použít na cokoliv.
  • Získané finanční prostředky je možné splácet rok stejně jako třicet let, dobu splácení je ale možné kdykoliv zkrátit tím, že dlužník vrátí vše předčasně a bez sankcí.

Což jsou přednosti, jaké jen tak nějaká půjčka nenabízí. A díky zde kladeným požadavkům tu hravě uspějí i zdánlivě beznadějné případy.

A tak nikdo nemusí zbytečně strádat, má-li dočasné finanční těžkosti.

Napsat komentář

Top