You are here
Home > Money > Business > Dobré zázemí – káva do kanceláří

Dobré zázemí – káva do kanceláří

V moderních a prosperujících firmách se v současnosti stále více můžete setkat s trendem tzv. office coffee, tedy Aktuálně, kávy na pracovišti. Základem dobře fungujícího a úspěšného pracovního týmu je totiž příjemné pracovní prostředí, což dnes ví většina zaměstnavatelů. Proto se zaměstnancům snaží vyjít vstříc v jejich požadavcích a přáních a využívají benefitů v podobě automatů na kávu, které na pracovištích instalují.

Káva do kanceláří
Káva do kanceláří

Benefity v podobě kávy do kanceláří

Většina zaměstnavatelů se snaží svým zaměstnancům zpříjemnit pracovní prostředí právě prostřednictvím kávy do kanceláří. Mnozí mohou namítat, že se jedná o nákladnou investici se spoustou starostí o údržbu apod. Nemusí tomu tak být vždy. Káva do kanceláří neboli office coffee je benefitem, který ocení nejen zaměstnanci. Navíc, náklady na jednotlivé porce kávy se daří držet na relativně příznivé výši včetně kompletního servisu a materiálu. Zaměstnavatelé si také uvědomují, že spokojený zaměstnanec je i více produktivním zaměstnancem, což se jim samozřejmě ve finále vyplatí. Odměna pro zaměstnavatele poté může být i v podobě lepší pracovní morálky a atmosféry.

Káva do kanceláří

Energii vám zajistí káva na pracovišti

Když si po příchodu do práce můžete udělat šálek výborné kávy, pro většinu z nás je to ten nejlepší způsob, jak začít den. Pokud máte zajištěnou kávu na pracovišti, stačí po ránu stisknout pár knoflíků a máte kávu přesně tak, jak ji máte rádi. S pomocí kávy do kanceláří můžete skvěle nastartovat nový den vašich zaměstnanců, není tedy nic jednoduššího než si pořídit do vaší firmy automat na kávu.
Nápojová Ambulance – specialista na kávu

Napsat komentář

Top