You are here
Home > Life > Dárky pro muže

Dárky pro muže

Vybrat dárek pro dítě je jednoduchá věc. Ani dárek pro ženu obvykle nebývá nic složitého, radost jim udělá kdejaká maličkost. Co ovšem darovat muži? To bývá hodně tvrdý oříšek, obzvlášť, pokud se s obdarovaným nesetkáváte pravidelně a neznáte ho dost důvěrně. Naštěstí má všechno řešení. Přečtěte si následující tipy, pak už s vymyšlením dárků nebudete mít vůbec žádné problémy. 

 1. Peněženka 
  Kvalitní kožené peněženky nikdy nevyjdou z kurzu, vždyť vypadají tak elegantně! K peněžence můžete přidat nějakou drobnost. Dárková kazeta peněženky, klíčenkou a sponou na bankovky v dřevěné krabičce je praktická trojkombinace pro každého gantelmana.
 2. Visačka na kufr 
  Krásný dárek pro všechny muže, kteří rádi cestují! Do letadla je označení zavazadla jmenovkou nutnost, vhodné je to ale i ve všech dalších případech. Ke splnění účelu sice stačí kousek kartonu a provázku, mnohem lépe však vypadá odolná kožená visačka.
 3. Pouzdro na doklady 
  Doklady většinou nosíme v peněžence, pro někoho je ale příjemnější mít je od peněz oddělené. Dokladovka se sice dá koupit v každém papírnictví, ale proč pánům nekoupit něco lepšího, třeba elegantní kožené pouzdro na doklady? V některých situacích, třeba na koncertě či sportovním utkání, jsou zase nedocenitelné obaly na doklady, které se dají pověsit na krk. Nabídka je široká.
 4. Pouzdro na karty 
  Platební kartu má každý, někdo jich vlastní i více. Kromě ní se v peněžence hromadí i spousta dalších karet, většinou věrnostních z různých obchodů. Peněženka kvůli nim mnohdy nejde ani zavřít. V takové chvíli přichází role pouzdra na karty.
 5. Dárkové sady pro muže 
  Stále se nemůžete rozhodnout, co muži darujete? Obchody nabízejí dárkové sady pro muže, které obsahují vše, co by se mužům mohlo líbit: peněženky, klíčenky, pera… Zvolte tu nejlepší kombinaci a pak už se jen radujte s obdarovaným. 

nov

Napsat komentář

Top