You are here
Home > Zprávy > Výstavní galerie nabízí příjemný program

Výstavní galerie nabízí příjemný program

Únor je v plném proudu a s ním ruku v ruce přišly chladnější teploty. Stále více lidí začíná většinu volného času trávit doma, neboť je nelákají plískanice panující za okny jejich vyhřátého bydlení. Možná vás ale podobně strávené chvíle začínají nudit. Jestliže si lámete hlavu nad příjemným programem, do kterého byste mohli zapojit celou rodinu, máme pro vás v dnešním článku tip. Výstavní galerie pro vás již od začátku měsíce pořádá zajímavé akce, kterých byste se rozhodně měli zúčastnit!

Výstavní galerie
Výstavní galerie

Hurá do výstavní galerie – zabaví se celá rodina!

Výstavní galerie v Praze otevřela začátkem listopadu brány svých prostorů pro všechny příznivce umění. Nemusíte být zrovna skalním fanouškem obrazů od Václava Brožíka, Theodora Pištěka nebo Antonína Slavíčka. Pokud ve vás dřímá alespoň maličká kreativní dušička a umíte ocenit snahu a cit druhých lidí, neváhejte galerii navštívit i vy. Vyrazit můžete sami nebo třeba s celou rodinou.

Co si pro vás výstavní galerie připravila?

Od druhého listopadu můžete v galerii obdivovat díla prezentující českou výtvarnou scénu z období 19. a 20. století. Výstava zahrnuje celou řadu obrazů od známých autorů, které možná neznáte jménem, ale nad jejich dílem se zkrátka chtě nechtě pozastavíte. Uvidíte, že vás příjemná procházka mezi uměním výborně naladí a vy na sebe skrze jednotlivá díla necháte promluvit jejich autory.

Příjemná tečka na závěr

Aktuálně probíhají výstavy obrazů, která budou zahrnovat více jak 450 nádherných děl. Sběratelé obrazů se tak mohou  podívat na unikátní kousky s rekordních cenách přesahující 100 milionů korun.

Galerie Kodl

Napsat komentář

Top