You are here
Home > Money > Business > Vlastní telefonní linka a živá asistentka pro příjem vzkazů

Vlastní telefonní linka a živá asistentka pro příjem vzkazů

Stabilní zázemí vaše firma najde ve virtuální kanceláři se sídlem v Praze, k dispozici vám bude vlastní pražské telefonní číslo ve tvaru 226 802 XXX, poskytnutí poštovní adresy i služby recepce a navíc příjem poštovních zásilek. Tato služba rovněž zahrnuje poskytnutí souhlasu s udělením sídla a výpis z katastru nemovitostí. Se službou ITwebGURU Vám garantujeme zdarma webhosting, email a doménu .CZ v hodnotě 1.379 Kč/rok zcela zdarma!

sidlo-firmy-klientska-zona

Sídlo firmy na prestižní adrese

Sídlo firmy využijí nově zakládané i již existující společnosti s ručením omezeným nebo akciové společnosti, které chtějí svoji adresu sídla přemístit do hlavního města nebo získat prestižní adresu sídla společnosti v centru Prahy, a chtějí či potřebují mít k dispozici jednací prostory v Praze pro kvalitní chod jejich společnosti, pro obchodní jednání nebo jednání s úřady a orgány státní správy. V některých lokalitách je také zajištěn základní kontakt se zákazníky a obchodními partnery formou recepce.

Služby virtuální kanceláře

Služba Virtuální kancelář s vlastním číslem, asistentkou a poskytnutí sídla pro firmy pak zahrnuje poskytnutí sídla pro společnost v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích pro zápis sídla společnosti do obchodního rejstříku a pro kontakt virtuální kanceláře s orgány státní správy. Označení sídla společnosti tak bude plně v souladu s živnostenským zákonem. Získáte vlastní telefonní pražské číslo, na kterém se bude v pracovní době hlásit asistentka jménem Vaší společnosti a přijímat za vás vzkazy.

Zde je i možnost pronájmu sdíleného pracovního místa, popřípadě jednací místnosti s kapacitou 6-10 míst, pro jednání při zásadních rozhodnutí o společnosti, a pro kontakt s orgány státní správy nebo pro obchodní jednání, využít můžete audiovizuální techniku.

Příjem a uložení poštovních a kurýrních zásilek je velkou výhodou a informace o nově obdržené zásilce získáte formou SMS nebo na email. Uschování doručených zásilek je možné až po dobu 1 roku, po dohodě i déle.

 

Napsat komentář

Top