You are here
Home > Zdraví > Vincentka – zdatný pomocník při alergické rýmě

Vincentka – zdatný pomocník při alergické rýmě

Vincentka má, kromě přinášení úlevy při alergické či klasické rýmě i další použití. Celkovým složením hypotonické kyselky s obsahem jodidů příznivě ovlivňuje obranyschopnost ve smyslu prevence chronických bakteriálních infekcí horních cest dýchacích, chronické rýmy, sinusitidy a chronické polypózní nasopharyngitidy. U dětí preventivně působí proti rozvoji recidivující tracheobronchitidy a rhinitidy. Aplikace přípravku je vhodná i po stavech nosních operací, ideálně pomocí nosního spreje, který je možné doplnit Vincentkou z originálního balení 0,7 l. Doporučuje se také proti vzniku suchých zánětů nosní sliznice a na prevenci jejích recidiv.

„Pro speciální potřeby menších dětí jsme vyvinuli i nosní sprej Junior s menším tlakem a menší velikostí aplikátoru. Vincentku je možné použít již u kojenců, ale je zapotřebí velká opatrnost při aplikaci z důvodu možného poranění dítěte. Nejlepší je ho použít v těsné blízkosti nosu tak, aby se nezasouval do nosní dírky. Maminky se nemusí bát ho aplikovat již malým kojencům a je velmi vhodným přírodním prostředkem i pro těhotné ženy,“ doporučuje J. Šumšal.

Vincentka se při každém z onemocnění dýchacích cest aplikuje určitým preferovaným způsobem. Vincentku NASALIS a plastovou konvičku je nejlepší použít při problémech s dutinami. Aplikace Vincentky ve spreji je zase vhodná do nosu, případně do krku, kloktání Vincentky přímo ze sklenice nebo z láhve je dobré na hrtan a horní část průdušnice. Aplikace vdechováním speciálními inhalátory je ideální na dolní cesty dýchací, kam se nedá dopravit předchozími způsoby. Vaření Vincentky v odkrytém hrnci v kuchyni, či její vdechování z vyvíječe páry, je také vhodnou formou inhalace. Napařování pod ručníkem nad Vincentkou dobře působí na horní i dolní dýchací cesty či dutiny, protože i zahřátí samotnou párou má pozitivní účinky a to rozšiřování cév, jejich prokrvení a také pomáhá zbavit se studených hlenů.

Minerální voda Vincentka je 100% přírodní produkt s širokým záběrem využití. Vincentka díky svému výjimečnému složení nastartuje váš imunitní systém, je vhodná na choroby žaludku a dýchací onemocnění i při angínách. V Lázních Luhačovice je využívána ve formě koupelí k léčbě pohybových onemocněních, ale i při atopických ekzémech a kožních problémech. Vincentka pomáhá i po nadměrné konzumaci mastných jídel a alkoholických nápojů, její blahodárné účinky s úspěchem využívají i vinaři. Společnost Vincentka vyvinula i celou řadu výrobků založených na silném koncentrátu Vincentky. Tento koncentrát je zapracován do pastilek, které pomáhají při onemocněních krku, angínách, ale i ztrátě hlasu. Vincentka je i součástí zubních past a kosmetických výrobků – najdete ji v hydratačním krému či hydratačním spreji. Minerální voda Vincentka dokáže také díky svému jedinečnému složení doplnit v lidském těle tolik potřebný jód nezbytný pro správný vývoj organismu. Pro denní dávku jódu potřebujete jen jeden doušek Vincentky denně.

Více informací je na www.vincentka.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

In-In.cz

GoldBach.cz

Brilante.cz

 

 

Napsat komentář

Top