You are here
Home > Móda > Udělejte si na Velikonce radost

Udělejte si na Velikonce radost

Zapnete televizi, spustíte internet a všude jen samé informace o kolektivní noční můře dnešních dní – o koronaviru. S omezením volného pobytu trávíme více času doma, ani Velikonoce si nebudeme moci užít tak, jak je obvyklé. Sice je pozitivní, že my dámy nebudeme mít na sedacích partiích v úterý podlitiny, ale všude kolem panuje smutná nálada.

Kromě učení potomků a neustálého uklízení a během šití roušek byste se měly zamyslet, čím byste se mohly odměnit, za to, že jste nejenom ženou, matkou, ale také oblastní hygieničkou vaší domácnosti a nyní také učitelkou matematiky.

Především na ženy je touto dobou vyvíjen neskutečný tlak. Snažte se, pokud to jde, na pár minut denně trochu vypnout. Nemyslet na to, jaké zítra pošlou ze školy úkoly, kde seženete suroviny na pečení beránka a že je třeba ještě jednou umýt okna. Odměňte se chvilkou pro sebe, objednejte si něco hezkého ať si uděláte radost.

Co si objednat, aby to ladilo s naší dívčí ženskou duší a abychom neriskovaly, že nám to netaktně připomene, že jsme v karanténě trošku přerostly velikost M? Letos jsou velkým hitem dámské peněženky kožené v nezvyklých barvách, které kromě toho, že budete in, mají další skvělou výhodu – padnou všem ženám.

Třeba růžové a fuchsiové peněženky padnou do oka všem dámám, které jsou feminní a uvnitř sebe skrývají stále kus dospívající dívky, která ještě věří na lásku na první pohled.

Peněženky AHAL jsou skvělým módním doplňkem, dávají při každém placení světu najevo, že žena, která ji vlastní je natolik ženská a uvědomělá, že si dovolí nosit to, co jí sluší. A nestydí se za to, že je ženou s velkým Ž.

Místo pečení beránka si udělejte kávu, zapněte si notebook a vyberte si takovou, která vám padne do oka. Návštěvy stejně nepřijdou a vy si udělejte radost.

nov

Napsat komentář

Top