You are here
Home > Money > Staňte se šťastnou ve svém profesním životě

Staňte se šťastnou ve svém profesním životě

Přestává Vás naplňovat Vaše zaměstnání a rádi byste byli nápomocní tam, kde je to nejvíce potřeba. Možná jste to právě Vy, kdo by se rád stal profesionální pečovatelkou v domě seniorů. O Vašem vysněném povolání už nemusíte pouze snít, nýbrž můžete Váš sen rovnou žít.

Jak se stát pracovníkem v sociálních službách?

Vzdělávací agentura Seduca uskutečňuje kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v téměř třiceti městech České republiky. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Brno je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí je možné jej uhradit také prostřednictvím úřadů práce. Vzdělávací agentura Seduca umožňuje svým klientům rozložení kurzovného na splátky. Rekvalifikační kurz svým obsahem splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách podle sociálního zákona č. 108/2006 Sb. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je veden kvalifikovaným týmem odborníků na danou problematiku. Lektoři mají mnohaleté zkušenosti z oboru sociálních služeb a jejich cílem se nyní stalo tyto dovednosti a vědomosti předat zájemcům o toto vzdělávání dále.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Seduce

Účastník o kurz by měl splnit některá kritéria. Uchazeč by měl být starší osmnácti let a měl by mít ukončeno základní vzdělání. Podmínkou je rovněž doložení trestní bezúhonnosti a zdravotní způsobilosti. Tento rekvalifikační kurz Vás naučí, jak se starat o nemocné, ZTP či osoby v důchodovém věku. Více informací se o kurzu můžete dočíst i zde www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach. Nabyté vědomosti můžete uplatnit také v péči o děti. Na kurzu se dozvíte potřebné teoretické znalosti, které si následně vyzkoušíte v praxi. Kurzy jsou pojaty komplexně tak, abyste se dozvěděli, jak komunikovat s nemocnými a starými lidmi, získáte základy anatomie, naučíte se pečovat o seniory, základy epidemiologie, psychologie, etiky, hygieny i sociální gerontologie. Prohlédněte si aktuální nabídku otevíraných kurzů v brzké době a udělejte spokojenými nejen sami sebe, ale i ty, kteří to skutečně potřebují.

nov

Napsat komentář

Top