You are here
Home > Zprávy > ReRum – peníze snadně, rychle a pohodlně

ReRum – peníze snadně, rychle a pohodlně

V případě nenadále tíživé finanční situace, ve které potřebujete do výplaty sehnat pár tisíc korun třeba na opravu vašeho auta, pomohou nebankovní půjčky bez doložení příjmů. Ano, společnost ReRum, která tyto půjčky poskytuje, vám ochotně půjčí i pár tisíc korun a nepotřebuje k tomu doklad o výši příjmů od vašeho zaměstnavatele. Jsou tak dostupné opravdu skoro každému. Navíc je společnost ReRum zavedeným poskytovatelem podobných půjček po celém světě.

Nebankovní půjčky dokáží pomoct

Řešení vašeho akutního několikatisícového problému je velice rychlé a pohodlné. Nebankovní půjčky bez doložení příjmů lze totiž sjednat velice jednoduše online bez nutnosti návštěvy nějaké pobočky a bez zbytečného papírování. Navíc vám společnost ReRum nabízí první půjčku do výše 5000kč zcela zdarma bez skrytých poplatků. ReRum totiž věří, že spokojený zákazník se opět rád vrátí.

Co budete potřebovat?

Musíte být občanem České Republiky ve věku od 25 do 65 let, mít aktivní mobilní telefon, účet v některé z českých bank a nebýt veden v databázi dlužníků. Víc není třeba. Pokud tyto podmínky splňujete, nic nebrání tomu, abyste si půjčili oněch 5000kč bez poplatků. Peníze můžete mít na vašem účtu již do 15 minut, pokud je veden u jedné z bank, se kterými společnost ReRum spolupracuje. Po úspěšném splacení se limit příští nebankovní půjčky bez doložení příjmu navýší až na 15 000kč.

Není třeba se bát

I v případě, že se dostanete do neočekávaných problémů a nejste schopni vaši  nebankovní půjčku bez doložení příjmu splatit podle uzavřené smlouvy, není třeba házet flintu do žita a obávat se toho, že se z vás stane hned dlužník. ReRum vychází ochotně vstříc požadavkům svých klientů a tak nabízí možnost odkladu splátky o 7, 14, nebo dokonce až o celých 30 dní. Nemusíte tak mít obavy, jde o korektní vztah založený na vzájemné důvěře.

Napsat komentář

Top