You are here
Home > Zprávy > Půjčka před výplatou – srovnání

Půjčka před výplatou – srovnání

Potřebujete rychle zaplatit složenky a prostě Vám na ně tenhle měsíc nezbyly peníze. Tahle situace není ojedinělou a nemusíte se bát, že by se stala pouze Vám. Tento problém řeší dnes a denně mnoho lidí. Jak se říká, není každý den posvícení. Důležité je nepropadat panice a neudělat unáhlené rozhodnutí, kterého byste poté litovali.

Půjčka do výplaty
Půjčka do výplaty

 Krátkodobá půjčka může vyřešit mnohé

 Nebojte se půjčky. Pokud zvolíte tu, která Vám pokryje Vaše aktuální potřeby a zároveň počítáte s jejími podmínkami, nestane se Vám, že jí později budete litovat. Naopak Vám může pomoci překlenout období, které by pro Vás jinak bylo zbytečně velmi složité.

 V případě, že potřebujete půjčit pár stovek nebo tisíc, můžete zvolit produkty určené přímo pro Vás. Těmi je půjčka před výplatou nebo půjčka do výplaty.

 Půjčku před výplatou zajišťuje nebankovní společnost a využít můžete toho, že Vám po jejím schválení poputují peníze buď přímo na Váš bankovní účet, nebo si ji v hotovosti vyzvednete na některé z poboček. Nemusíte být přímo zaměstnancem, ale žádat o ni můžete pokud jste třeba i podnikatel, na mateřské dovolené, důchodce či student. Na půjčku dosáhnete i v případě, že máte záznam v registru, nebo exekuci. Jediné s čím je potřeba v těchto případech počítat, jsou o něco vyšší poplatky za její poskytnutí. Půjčka je bezúčelová, nikomu tedy nesdělujete, na co peníze potřebujete.

 Půjčka do výplaty funguje velmi podobně. První je poskytování zdarma, v případě, že ji řádně splatíte. Můžete jí využívat i opakovaně. S každou další půjčkou přitom můžete využít vyššího limitu. Obvykle je bez dokládání příjmů a také bez nahlížení do registru. Hodí se tedy nejen pro zaměstnance.

 Pokud si chcete být jisti, že volíte výhodnou půjčku, použijte srovnávač půjček, který je dostupný přímo na webových stránkách. Zobrazí se Vám přehled společností, maximální poskytovaná výše, doba splatnosti, zda je první půjčka zdarma, jestli je k dispozici on-line s převodem přímo na účet atd. V klidu přímo z domova tedy máte možnost odpovědně rozhodnout u koho a za jakých podmínek si peníze vypůjčíte. To minimalizuje a předchází možným komplikacím např. s nechtěným dokládáním Vašich příjmů nebo splácením vysokých úroků.

 

Napsat komentář

Top