You are here
Home > Life > Personální agentura, které pomůženajít práci

Personální agentura, které pomůženajít práci

Žirafa.cz  personální agentura

Personální agentura zprostředkovává práci uchazečům i naopak vhodné uchazeče zaměstnavatelům. Mnoho klientů si však myslí, že je pro ně personální agentura spíše na obtíž. Personální agentura Žirafa vás přesvědčí o opaku.

Personální agentura s pobočkami po celé ČR

Jak personální agentura funguje?

Hlavní činnost personální agentury Žirafa.cz je jasná. Hledá práci pro uchazeče a naopak zaměstnance. Personální agentura Žirafa.cz je placena výhradně zaměstnavatelem, který s její pomocí najde vhodného pracovníka. Agentura disponuje obsáhlou databází uchazečů o zaměstnání, ale využívá také sociální sítě typu Linkedin, kde lze najít profesionály ze všech možných oborů.

Personální agentura také poskytuje uchazečům o zaměstnání poradenský servis. Její pobočky najdete mj. v Praze, Brně, Liberci, Benešově a dalších městech. Užitečné informace najdete také na webu www.zirafa.cz. Agentura pomůže s přípravou na pohovor, životopisem, ale také s výběrem vhodného oblečení. Je potřeba dodržet určitý dress code.

Pracovníci personální agentury dělá vše proto, aby našla spolehlivé zaměstnance, včetně specialistů, brigádníků, atd. Pohovor v personální agentuře vám může připomínat přijímací pohovor, proto se i na ten dobře připravte. Některé firmy vyhledávají zaměstnance výhradně přes personální agenturu a vy tak máte skvělou šanci získat své vysněné pracovní místo. Vstříc vychází i zaměstnavatelům, kteří hledají zaměstnance. Pomůže zpracovat personální audit, poradí jaké je potřeba provést školení zaměstnanců, jak správně zaměstnance hledat a také kde.

Personální agentura je spolehlivá, dynamická,rozvíjí se a nabízí a rozšiřuje své služby. Dostanete tak skutečně kvalitní služby za přiměřené ceny. Personální agentura vám pomůže vyřešit jakýkoliv problém při nedostatku zaměstnanců. Netušíte, jak správně zadat inzerát, jaké pokládat otázky nebo jak vyhledat vhodného personalistu? Obraťte se na agenturu Žirafa.cz, která vám pomůže.

Top