You are here
Home > Travel > Let balonem s jedinečnými výhledy

Let balonem s jedinečnými výhledy

Odhodlali jste se k letu balonem? Připravte se na úchvatný zážitek. Možná vás už dávno lákalo proletět se pomalu v oblacích a nad korunami stromů, ale nenašli jste odvahu. Málokdo si jen tak zakoupí poukaz pro let balonem, většinou se jedná o atraktivní dárek k narozeninám, výročí, svatbě či k vánocům. Nikde ale není řečeno, že se nemůžete obdarovat sami. Profesionálové z ebalon.cz vám připraví bezpečný a krásný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Létá se především v okolí Prahy a vidět můžete spoustu zajímavých míst z ptačí perspektivy.

Let balonem je stále populárnější

Let balonem neztrácí na popularitě, ba právě naopak, získává si stále více příznivců. Jde o romantický zážitek vhodný skoro pro každého, roli nehraje váš věk a nemusíte být nijak zvlášť fyzicky zdatní či mít nějaké speciální znalosti. Vyhnout by se letu měly samozřejmě děti do 3 let a těhotné ženy s ohledem na bezpečnost. Vše potřebné se dozvíte v úvodní instruktáži, během které se balon uvede do provozu a naplní horkým vzduchem. Pak už nezbývá, než vzlétnout.

Nejbezpečnější forma létání

Horkovzdušný balon je nejbezpečnější formou létání, funguje na jednoduchém principu, který běžně neselhává. Během letu balonem se vám bude tajit dech tou nádherou, dozvíte se mnoho zajímavého a prožijete něco jedinečného. Vrátíte se bohatší o zážitky, budete toho vědět o něco více o horkovzdušných balonech, než předtím, a budete mít skvělý pocit sami ze sebe a z překonání strachu. Pro let balonem si můžete vybrat z mnoha lokalit, k nejatraktivnějším patří Český ráj, Karlštejn, Křivoklát, Konopiště, Posázaví, Praha, Pálava, jihočeského památky a rybníky, Lysá hora a mnoho dalších.

Jak dlouho trvá let balonem

Samotný let balonem zabere hodinu, ale mnohdy i déle. Záleží na povětrnostních podmínkách a momentálních okolnostech. Letí se po směru větru a jeho rychlostí, nejde naplánovat trasu do detailu, jen přibližně dle předpokladů vycházejících ze zkušeností a stavu počasí. Nejprve se vzlétne co nejvýše a poté se klesne níže, dokonce se proletíte pravděpodobně i těsně nad vrcholky stromů. Pro přistání se volí nejlépe louky v blízkosti silnic, kde vás může vyzvednout doprovodné vozidlo. Pořádají se lety soukromé i skupinové, lety ke zvláštním příležitostem i kotvené lety.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu      

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

 

 

Napsat komentář

Top