You are here
Home > Zprávy > Automyčka Express – nechte svoje auto hýčkat

Automyčka Express – nechte svoje auto hýčkat

Automyška Express
Automyška Express

Lidé často navštěvují welness, aby se nechali namasírovat, užili si horkou koupel, zkrátka se o sebe starají. Nechtě občas i své auto užít si pravý komfort! Profesionální čištění a hýčkání vozu pro vás zajistí společnost Automyčka Express.

Důraz na profesionalitu

Společnost má sice v názvu slovo „automyčka“, nejde ovšem o to, že pošlete svůj vůz do velké myčky! Automyčka Express má tým profesionálně vyškolených a certifikovaných lidí, kteří se o vaše auto postarají ručně za pomoci ekologicky šetrných mycích prostředků.

Automyčka Express možnost objednávky

Automyčka Express má po České republice 17 poboček – v Praze, Ostravě, Brně a Plzni. Všechny jsou součástí obchodních center, je tedy možné nechat si auto umýt během nákupů. V takovém případě byste asi neplatili parkovné. Pokud se však na nákupy nechystáte, ale auto si chcete nechat vyčistit, je možnost objednat si službu, která zajistí, že vaše auto dopraví na pobočku, kde se provede veškeré čištění a potom váš vůz dopraví tam, kam si budete přát.

Výběr z mnoha programů

Automyčka Express nabízí devět programů, ve kterých se shlédne každý. Obsahují to, co vaše auto opravdu potřebuje. Z nabídky můžete zvolit programy, které se specializují na leštění auta, na čistotu interiéru nebo opravu karoserie. Ano, i promáčklý plech si zde můžete nechat opravit! I zde lze hovořit o express službě, neboť celý proces zabere maximálně 24 hodin.

Letní akce

V létě můžete nechat své auto hýčkat i výhodně! K programu č. 4, Elegance, totiž nově společnost nabízí program NanoTEC zdarma. Ten ve zkratce znamená, že díky nanotechnologiím dostane vaše auto štít, který chrání před oděrkami, korozemi a dalšími nepříjemnostmi.

Napsat komentář

Top