You are here
Home > Money > Business > Zajistěte si letní brigádu ještě dnes

Zajistěte si letní brigádu ještě dnes

Nejen pro studenty je brigáda skvělým způsobem jak si vylepšit prázdninový rozpočet. Dnes po krátkodobých brigádách rádi sáhnou i zaměstnaní lidé, kteří rádi trochu přilepší rodinnému rozpočtu. Ať už patříte k jakékoliv skupině, nenechávejte hledání vhodné brigády na poslední chvíli. Zájem je každoročně veliký a dobré pracovní nabídky mizí rychle. Jak vybrat tu správnou brigádu a zároveň nenaletět pochybným zprostředkovatelům? Zkuste spolupráci s pracovní agenturou Žirafa.cz.

brigáda

Férový přístup

To je motem Žirafy, kterým se řídí nejen při hledání dlouhodobých pracovních poměrů, ale právě i pro zprostředkování brigády. A není nic lepšího, než mít v zádech spolehlivého partnera s rozsáhlou sítí poboček, který spolupracuje s personalisty a firmami z celého Česka. Pracovní agentura Žirafa.cz nabízí na jedné straně solidní jednání s jasně danými pravidly a na straně druhé nadstandardní finanční ohodnocení a další motivaci. Věří, že to je klíček k tomu, aby byly obě strany spokojené.

Co jinde nenajdete

Nejen platové podmínky by měly zajímat případného zájemce o brigádu. Pracovní agentura Žirafa.cz vám také sjedná pojištění odpovědnosti pro případ, že by se vám stala na brigádě nějaká drobná nehoda. To rozhodně není samozřejmostí a nemusíte se bát, že si z brigády neodnesete nakonec nic. Pokud musíte za prací dojíždět, je tu pro vás možnost příspěvku na dopravu. Díky tomu se stane brigáda lehce dostupnou i pro zájemce, kteří by rádi pracovali, ale jsou z větší dálky.

Motivace je klíč

Kromě základního finančního ohodnocení nabízí Žirafa.cz také bonusové motivační příplatky za dobře odvedenou práci. Věří, že to pomůže ke spokojenosti na obou stranách. Mezi hojně využívanou patří také možnost vyplacení zálohy za odpracovaný týden. Nemusíte se tak bát, že když to budete zrovna potřebovat, že zůstanete bez finančních prostředků. Pracovní agentura Žirafa.cz je partner s kterým rádi strávíte společné léto.

Pracovní nabídky naleznete na www.nejlepsibrigady.cz

Napsat komentář

Top