You are here
Home > Money > Business > Reklamní předměty podpoří vaše podnikání

Reklamní předměty podpoří vaše podnikání

I v době hospodářského růstu je potřeba myslet na vztahy s klienty a podporovat jejich kontakt se značkou. Dárkové reklamní předměty jsou ideálním prostředkem pro takovou podporu. Drobnosti v hodnotě několika desítek či stovek korun mohou pomoci získat zakázky, které se v konečném účetnictví firmy zásadně projeví.

Mezi klasické reklamní předměty, které společnosti rády využívají, patří reklamní propisky, USB flash disky a samozřejmě celé portfolio produktových katalogů. Současným trendem je tuto nabídku doplnit o něco výjimečného, co u konkurence nenaleznete, například o reklamní předměty vyrobené kompletně na míru.

Reklamní předměty v podobě USB

Reklamní flash disky mají oproti jiným předmětům velkou výhodu. Přestože je jejich pořízení nákladem, v konečném součtu mohou finance uspořit. Lze na ně totiž nahrát část produktových katalogů a jiných materiálů, které by jinak společnost musela tisknout.

 

Pro příjemce reklamního předmětu je to navíc velmi praktické. USB disk s hmotností několik gramů lze velmi pohodlně přenášet a brát jej, kamkoli je potřeba. Klasické tištěné materiály jsou mnohonásobně těžší a manipulace s nimi náročnější.

V praxi je ideální oba přístupy kombinovat. Hlavní propagační materiály, tzv. výstavní skříň firmy, je i dnes lepší předat potenciálním klientům vytištěné, aby zaujaly na první pohled. Podrobnější informace mohou být na USB disku, který lze navíc vyrobit kompletně ve vlastním tvaru – například v podobě produktu s logem vaší společnosti.

Reklamní propisky

Klasickým a zároveň v propagaci nepostradatelným předmětem jsou reklamní propisky. Existují v mnoha stovkách variant dle požadovaného vzhledu, funkce a pochopitelně ceny. Lze vyrobit velmi levné reklamní předměty s logem společnosti určené na rozdávání i velmi kvalitní až exkluzivní propisky s decentním gravírováním. Záleží čistě na požadavcích klienta.

Reklamní předměty ve vlastním tvaru

V dnešní době je možné vytvořit prakticky cokoli. Stačí pouze znát potřeby firmy a není problém navrhnout a následně vyrobit předmět na míru. Kontaktujte společnost Propaq a její specialisté vám sdělí veškeré podrobnosti.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

Top