You are here
Home > Zdraví > Které léky je možné koupit online

Které léky je možné koupit online

Internetové lékárny jsou ideální volbou pro nákup volně prodejných léků a nejrůznějších vitamínů a doplňků stravy. Díky nižším cenám a dopravě až k vám domů vám šetří peníze a čas. Nicméně, které volně prodejné léky můžete v internetových lékárnách zakoupit?

Léky na předpis koupíte zatím jen v kamenných lékárnách. Nicméně na ty nejběžnější obtíže ani recept nepotřebujete, protože existuje mnoho volně prodejných léků, které vás znovu postaví na nohy. A jaké jsou nejběžnější volně prodejné léky?

Léky na alergii

S prvním vykvetlým stromem se vám vrací alergie? Proti alergii naštěstí existuje mnoho účinných léků. Ke zmírnění nosních a očních příznaků alergie slouží ZYRTEC 10MG potahované tablety 20. Naopak ke zmírnění svědění při svědivých onemocněních kůže, kopřivce a jiných kožních příznaků alergie můžete použít FENISTIL 1MG/G gely 1X50G. Oba tyto léky můžete zakoupit bez předpisu v internetové lékárně BENU lékárna.

Léky na spaní

Nemůžete usnout nebo je váš spánek nekvalitní? Důvodem mohou být stresy, deprese nebo jiné psychické či fyzické napětí. Dopřejte si kvalitní spánek pomocí volně prodejných léků! V online lékárně Dr. Max zakoupíte přípravek Kozlík KNEIPP por.tbl.flm.90x500mg, díky kterému budete spát jako nemluvně.

Léky na hubnutí

Obezita je považovaná za civilizační nemoc a čím dál více z nás má s obezitou problém. Pokud trpíte obezitou a rozhodli jste se proti kilům navíc bojovat, nebuďte v tom sami a vyzkoušejte tablety ke snížení tělesné hmotnosti. Důležité je uvést, že záruka úspěchu spočívá také ve zdravém jídelníčku a dostatku pohybu. Lék na hubnutí Orlistat Sandoz 60mg 84 tvrdých tobolek z internetové lékárny Pilulka.cz vám sice zhubnout pomůže, ale bez zdravého životního stylu to nepůjde.

Šetřete na nákupech v internetových lékárnách

Na vašich nákupech na internetu můžete ušetřit, stačí se pouze zadarmo zaregistrovat na cashbackovém portálu Tipli a získat z každého nákupu část peněz zpět. Celý cashback funguje na principu provize, kterou Tipli získá za váš nákup v partnerském obchodě a následně vám větší část této provize pošle zpět. Vy tak můžete šetřit každým nákupem na internetu! Partnerských obchodů má Tipli v současné době více než 450 a jejich nabídka se neustále rozšiřuje. Mezi nejoblíbenější patří AliExpress, eBay, Mall.cz, Tchibo, ZOOT, Dámejídlo.cz a NOTINO.

Top